EDUPAY

EDUPAY – ОБСЛУГОВУВАННЯ 

Візьміть участь у добрій справі та допоможіть у покращенні матеріально-технічної бази школи.

Станьте частиною нашої школи.

ОБ’ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ШКОЛИ!

Наші реквізити:

оплата через Приват24

заходимо на свою сторінку в Приват24
обираємо мої платежі та вводимо реквізити для оплати
р/р UA188201720314291019301028671
ОКПО 02142388 МФО 820172 ДКСУ у м.Київ  в полі призначення платежу вводимо «Благодійний внесок КЗ «СЗШ №9»,ПІБ дитини, клас»вводимо суму яку бажаємо сплатити та оплачуємо. Обов’язково вказувати школу та клас.

Також Ви можете скористатися онлайн-сервісом Edupay – обслуговування і контроль освітніх платежів, що дозволяє прозоро та безпечно переказати кошти на рахунок навчального закладу.

І КОНТРОЛЬ ОСВІТНІХ ПЛАТЕЖІВ

Державні та особисті освітні витрати повинні бути вкладом в якісну освіту наших дітей. Будьте інформовані. Сплачуйте — online. Допомогайте — свідомо. Наші користувачі — свідомі і не байдужі батьки, якім важливо майбутне своєї дитини. Наші партнери — відповідальні заклади і відділи освіти, які створюють новий формат освіти.

EduPay – це сервіс для контролю і обслуговування освітніх платежів. Будьте інформовані. Сплачуйте – онлайн. Допомагайте – свідомо.

Сервіс надає офіційну інформацію про фінансування відділів освіти з порталу відкритих даних Е – дата. Дозволяє швидко та зручно сплатити онлайн за будь – які навчальні заклади. Надає свідомим батькам та відповідальним навчальним установам контроль спільнокоштів через сервіс «Свідома благодійність».

На EduPay – все вільно, бо сплатити можна, як Ви бажаєте. На EduPay все відкрито – бо Ви бачите ті освітні витрати, що Вам потрібні. На EduPay – все приватно, бо платнику надається інформація, що цікавить тільки його.

Місія EduPay– щоб кожна копійка освітніх бюджетних та особистих батьківських витрат стала вкладом в якісну освіту дітей.

Підключення до проекту будь – яких закладів та установ безкоштовне, не потребує технічних фахівців та, навіть, наявності свого сайту.

Користувачі EduPay – свідомі і небайдужі батьки, яким важливо майбутнє своєї дитини. Наші партнери – відповідальні заклади і відділи освіти, які створюють новий формат освіти.

Інструкція по роботі з сервісом EduPay