Тиждень фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій

У комунальному закладі «Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області» пройшов Тиждень фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій. Здобувачі освіти поринули у дивовижний та захопливий світ змагань та досліджень. Учні сьомих, дев’ятих  та десятого класу пройшли Годину коду (глобальна ініціатива популяризації програмування), учні дев’ятих класів проходили вебквест з фізики, учні восьмих та одинадцятого класу проводили дослідження з використанням віртуальної лабораторії. Вчитель фізики Шульга Сергій Миколайович  у рамках Тижня фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій провів інтелектуальну гру «Двобій інтелектуалів» серед учнів 7-х класів, метою якої було повторити, узагальнити та поглибити знання учнів з фізики; формувати вміння роботи з різними формами тестових завдань з фізики, вміння самостійно поновлювати й поглиблювати знання, розвивати логічне мислення, комунікативні здібності учнів,  активізувати пізнавальні інтереси, розширювати політехнічний кругозір учнів; виховувати інтерес до вивчення фізики та відповідальне ставлення до дорученої справи. Під час заходів юні математики, фізики та інформатики проходили неймовірні випробовування, де проявляли свою кмітливість та креативність. Що може бути більш цікавим? Ось тут і стали у пригоді знання з математики, фізики та інформатики.