Рекомендації психолога

Початок нового року — час обіцянок собі. Пообіцяйте піклуватися про ментальне здоров’я — своє та близьких ❤️‍ А якщо не знаєте, з чого почати, ось кілька порад. Завжди можна почати з простого.Возможно, это графический образ (текст)

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение текст «потурбуйтеся про баланс м1 роботою та особистим життям проводьте бльше часу 3 близькими, повернться до своïх хобі, ¡нода просто байдикуйте. час вi̇д часу дозволяйте coбi улюблени смаколики насолоджуйтеся ними без вi̇дчуття провини» Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение текст «ставте перед собою цил досягайте ix, святкуйте своϊ перемоги та винагороджуйте себе. спробуйте щоденно вправий технки знайдть на сторинках <<ти як?"> найбльш комфорту вправу чи технку самодопомоги y стресових ситуациях та придляйте й клька хвилин щодня.»Возможно, это изображение текст «розкажть про свой тривоги спецалсту на сайт howareu.com € перелк фондв та органзаций, якi̇ надають безкоштовну психологчну пдтримку онлайн, телефоном та наживо.»


ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НУШ.


Зараз нам може здаватися, що позаплановий вихідний чи відпустка — це щось недоречне або й заборонене. Та варто пам’ятати, що для цього потрібно


З метою подолання стресу психологи пропонують:

1. Чергувати розумове і фізичне навантаження. Регулярні фізичні вправи покращують Ваше здоров`я, а чим краще у вас здоров`я, тим легше боротися зі стресом.

2. Кожного дня засипати не пізніше 23 години. Психофізіологи не рекомендують посилювати навчальне навантаження за рахунок сну. Саме під час сну відбувається переведення інформації, отриманої за день, з оперативної пам`яті в довгострокову. Тому скорочення кількості часу, відведеного на сон буде сприяти перевтомі, млявості й апатії, а також загалом знизить ефективність засвоєння навчального матеріалу.

3. Вчасно і якісно харчуватися. Під час інтенсивної розумової роботи рекомендується чотириразове харчування. Дуже важлива в цей період наявність у їжі свіжих рослинних продуктів: овочів і фруктів.
Спочатку треба проаналізувати програму іспиту, порівняти її з підручником, конспектами й підібрати необхідну літературу. Це допоможе краще оцінити обсяг і складність майбутньої роботи, створить відповідний психологічний настрій.


Як надати першу допомогу після дії стресових факторів? Читайте далі>>>


Корисні поради батькам школярів Як полегшити життя школяреві? Цим питанням задаються всі люблячі батьки. Виявляється, все просто.