Освітня програма

2023-2024 навчальний рік

Річний план комунального закладу «Ліцей № 9 Покровської міської ради

Дніпропетровської області» на 2023/2024 навчальний рік

Освітня програма комунального закладу «Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області» на 2023-2024 навчальний рік.

2022-2023 навчальний рік

Річний план комунального закладу«Ліцей № 9 Покровської міської ради

Дніпропетровської області» на 2022/2023 навчальний рік

Освітня програма комунального закладу «Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області» на 2022-2023 навчальний рік.

2021-2022 навчальний рік

План заходів щодо дотримання Державного стандарту  повної загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році

Освітня програма комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров Дніпропетровської області» на 2021-2022навчальний рік.

Навчальні плани

2. Типовий навчальний план початкової школи Експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти»

3. Навчальний план  початкової школи для 4 класів з українською мовою навчання

4. Навчальний план закладів загальної середньої освіти  з навчанням українською мовою .

5. Навчальний план початкової освіти для спеціальних класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання для дітей із затримкою психічного розвитку

6. Типова освітня програма  для дітей з аутичними порушеннями тяжкого ступеня; інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів

7. Навчальний план  для учнів 5 – 9 класів за програмою спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою для дітей з інтелектуальними порушеннями на 2021 – 2022 навчальний рік.

8. Навчальний план для класів ІПК 2021-2022 навчальний рік

2020-2021 навчальний рік

Освітня програма комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров Дніпропетровської області» на 2020-2021 навчальний рік.
План заходів щодо дотримання Державного стандарту загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році
Навчальні плани
  1. Типовий навчальний план для початкової школи з навчанням українською мовою (за типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко).
  3. Навчальний план  початкової школи для 4 класів з українською мовою навчання
  7. Навчальний план  для учнів 5 – 9 класів за програмою спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою для дітей з інтелектуальними порушеннями на 2020 – 2021 навчальний рік.
  8. Навчальний план для класів ІПК 2020-2021 навчальний рік