Енергоефективні школи: нова генерація

Команда здобувачів освіти комунального закладу «Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області» другий рік поспіль вивчає навчальні курси проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація». У 2022-2023 навчальному році юнаки та дівчата вивчали курс «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів. За підсумками навчання комунальному закладу «Ліцей №9 Покровської міської ради Дніпропетровської області» надійшла подяка «За активність та небайдужість у впровадженні навчальних курсів проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», свідоме ставлення до виховання прийдешнього покоління відповідальних громадян енергоефективної та енергонезалежної України».
Дипломи та заохочувальні подарунки отримали учні, які в рамках проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» вивчали курс для 6-8 класів «Основи енергопостачання та енергозбереження» на сайті проєкту. Минулого навчального року до проєкту долучились: Вирва Ярослав, Змієвський Ростислав, Клименок Кира, Нечай Єлизавета, Прищепчук Любов, Холодна Софія. Всіх було нагороджено дипломами, а заохочувальні подарунки – екорюкзаки отримали найбільш активні учасниці команди: Прищепчук Любов та Холодна Софія.
Команда однодумців продовжує свою діяльність у рамках проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» та вивчає курс «Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *