Електронна реєстрація в заклади середньої загальної освіти

Наказ про зарахування дітей до 1-х класів 01.06.2023

Наказ про зарахування дітей до 1-х класів 01.06.2022

З лютого 2023 року розпочнеться  прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2023-2024 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до ліцею цього року, мусять подати електронну заяву до обраного ними ліцею. Ми докладно розібралися, як це працює. 

Подавати заяву про вступ до ліцею мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2023-2024 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” до ліцею, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.

Запис дитини до ліцею онлайн. Покрокова інструкція

  1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.

  2. Оберіть ліцей серед перелічених.

  3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.

  4. Зв’яжіться з ліцеєм електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.

  5. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Право першочергового зарахування мають діти:

— які проживають на території обслуговування ліцею

— чиї рідні навчаються або працюють в цьому ліцеї

Додамо, у 2023 році електронна реєстрація майбутніх першачків була б обов’язковою і без карантину, в рамках цифровізації країни.

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до ліцею. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати комунальний заклад загальної середньої освіти №9, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. 

ЗЗСО мають доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування. ОУО вже мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих ЗЗСО.