Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК  2023

 

  • Україна –  сьогодні це слово з глибокою шаною і гордістю промовляють справжні її  сини і доньки. Україна – земля славного  незабутнього минулого, яким ми пишаємося. На цій землі  упродовж віків формувалася нація з гордим ім’ям -українці, які боронили свою територію від ворожих зазіхань. Звідусіль йшли на родючу українську землю численні завойовники, щоб стати володарями щедрої землі.  Наш народ не раз переживав великі труднощі, долав найважчі випробовування. У 1991 році здавалося здійснилася мрія мільйонів українців, тих хто поклав  свої голови на олтар її  свободи і незалежності. Україна стала вільною і незалежною.  Але у 2014 році ворог знову прийшов на нашу землю. Був окупований Крим, почалася війна на Донбасі.

  •  Та 24 лютого 2022 року російська армія розпочала широкомасштабне вторгнення на територію України. Ця війна вже забрала тисячі невинних життів, мільйони  вимушені виїхати за її межі.  Війна в Україні – це біль кожного громадянина. Ми продовжуємо жити в умовах війни, проте дух нації незламний. Місцеві громади, добровольці, волонтери допомагають відновлювати й забезпечувати потреби тих, хто бореться на передовій. Даючи відсіч ворогу, ми  будуємо сучасну, міцну українську державу. Віримо, що вистоїмо у цій кривавій війні, переможемо і будемо жити у  вільній, квітучій державі і ніхто не наважиться більше зазіхати на нашу землю.  Завдяки вірі ми залишаємося оптимістами, бо на нашому боці правда, добро, нас підтримує весь цивілізований  світ.

  • З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023 у КЗ Ліцей №9

 Рекомендації щодо проведення  2023 році Всекраїнського місячника шкільних бібліотек “ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО”

 

відеозвіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023 у КЗ Ліцей №9

Використані медіаресурси  з Інтернету та створені власні під час проведення.

анімаційний фільм створений за книгою “Війна, що змінила Рондо”

онлайн – знайомство з українськими поетами – захисниками

 

поетичний струмок “В моєм серці     Україна
віртуальний відкритий мікрофон “Коли закінчиться війна” 7 А клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всекраїнський місячник шкільних бібліотек КЗ Ліцей №9
  • З 2014 року шкільна бібліотека бере участь у  проведені щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, з 01 жовтня по 31 жовтня, відповідно до наказу МОН України від 12.08.2014р. за №931. Місячники щороку проводяться під різними гаслами. Під час підготовки та проведення місячника шкільна бібліотека стає творчою лабораторією для всіх учасників освітнього процесу: для тих,  хто зацікавлений в активізації дитячого читання, їх розвитку самостійного пізнання, творчій самореалізації. Проведені місячники шкільної бібліотекице накопичений досвід з різних напрямків роботи, а саме використання виховного потенціалу книги і читання, застосування сучасних підходів до їх популяризації, створення умов для інтелектуального спілкування, розвитку самореалізації кожної особистості.

 

 

Сторінками історії міста Покров. ВІКТОРИНА

Дніпропетровщина – прадавній терен людства. ВІКТОРИНА

Ірина Голуб “Сім чудес Дніпропетровщини”. БУКТРЕЙЛЕР

Олександра Кравченко “Амазонки Дніпра. Легенда “Золота пам’ять”” БУКТРЕЙЛЕР