Наша гордість

Шановні випускники всіх років!

З квітня 2017 р. на шкільному Web- сайті створено веб-сторінку «Випускники-якими ми пишаємось!».
Ми плануємо розміщувати на сторінці матеріали про випускників ліцею№9, якими пишається наш ліцей та наше рідне місто. Ми прагнемо зберегти Ваші імена і славне минуле рідного закладу освіти, тому будемо вдячні усім, хто погодиться надати матеріал (фото і невеликий текст з інформацією про рік випуску, професійні досягнення). Ми чекаємо на ваші матеріали, відправляйте їх на нашу електронну пошту КЗ СЗШ 9 <school.9@i.ua> з поміткою “Відомі постаті”. Пам’ятайте, ми творимо історію разом!

Гордість нашого ліцею!

Круковець Дмитро, випускник 2023 року  вражає нас своїми досягненнями!🥇
Під час змагань Чемпіонату України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок – виборов 1-е місце студентів з усієї України.🥇🥈🥉
В результаті цих змагань Дмитро отримав можливість виступити на Чемпіонаті Європи, який буде проходить з 15-25 квітня, у місті Париж (Франція)!

Артем Шульдяков-випускник 2008 року. Майор МНС м.Нікополя, нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня за порятунок матері й дитини під час ракетного обстрілу.

Свередюк Ельвіра випускниця 2021 року.На інформаційному фронті наша випускниця  Ельвіра

Шелесько Дмитро- випускник 2021 року. Переможець Чемпіонату  та кубку світу з таїландського боксу

Олександр Суховільськийвипускник 2021 року, Чемпіон світу з Тайського Муай Тайського боксу

Козуб Дмитро- випускник 2020 року, чемпіон світу з гирьового спорту

Софія Міщенко- випускниця 2019 року. чемпіонка світу з карате та хортингу 

Хажанець Іван-випускник 2018 року, призер, чемпіон світу зі спортивної акробатики.

Ліза Халявченко “СОНЯЧНА ДІВЧИНКА”випускниця  2018року

Учасниця та переможниця міжнародних фестивалів та конкурсів , зокрема “Райдужна мрія”, “Квітнева зірочка”, “Кришталева хвиля”, “Зоряні мости “.

У 2013 році  Ліза стала знаменитою, виконавши в чотири руки  декілька п’єс на благодійному концерті  із голландським оркестром Jostipana – найбільшим у світі колективом музикантів з інтелектуальними порушеннями.

Потім були виступи у Болгарії, Румунії, Австралії, Італії, Франції, Голландії та інших країнах близького зарубіжжя.

Пропонуємо поринути у світ мелодії,  яку виконує  наша Ліза. 

Олена Левченко випускниця 2012 року

Золота медалістка, закінчила Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка,  Інститут журналістики КНУ. Молода українська поетеса, автор збірки віршів “Філософія крил”, відеопоезії, низки публікацій та статей в українських та зарубіжних періодичних виданнях. Її літературні тексти друкуються в альманахах та антологіях в Україні, Болгарії, Франції, Греції.

Ольга Блєдна випускниця 2005 року 

Закінчила КНУ ім.Т. Шевченка, має дві вищі освіти: магістр журналістики та магістр психології. Зараз інформаційний продюсер Телевізійної Служби Новин (ТСН) на телеканалі “Студія 1+1”. Закінчила Школу психоаналізу Анни Кушнерук і веде приватну практику із психоаналізу в м. Києві. Засновник і автор соціального проекту Familia: family studio psychoanalysis.

Ситник Сергій Олександрович- випускник 2002 року

.

                               Завідуючий Відділення КК НАУ “АВІОНІКА”

Череп Андрій Юрійович –випускник 1996 рокуДоцент кафедри ВГР, кандидат технічних наук.

З 2011 р. – координатор міжнародної спільної магістерської програми «Прогресивні технології розробки родовищ корисних копалин» за спеціальністю 184 Гірництво. Спільно з ТУ «Фрайберзька гірнича академія», м. Фрайберг, Німеччина та Монтануніверсите